+48 22 357 85
ul. Włodarzewska 72, Warszawa

Zabieg kwasem hialuronowym

W dzisiejszych czasach nowoczesne technologie umożliwiają proces odmładzania skóry metodami delikatnymi i przyjaznymi dla tkanki i skóry. Prekursorem w dziedzinie naturalnej odnowy skóry jest BYAS SENSATION. BYAS prezentuje idealną symbiozę natury i technologii, która umożliwia bezinwazyjny zabieg kwasem hialuronowym. System Bionic Youth Activating łączy najnowsze wyniki z dziedziny światowych badań nad naturalnymi substancjami czynnymi z najnowocześniejszą technologią, kierując się celem: prosto i naturalnie, a jednocześnie efektywnie i skutecznie.

 

Większość gabinetów kosmetycznych w Warszawie posiada w swojej ofercie inwazyjną metodę wykonywania zabiegów kwasem hialuronowego. Inwazyjny zabiegi kwasem hialuronowym jest to w chwili obecnej najpopularniejsza metoda likwidacji zmarszczek. Jednak inwazyjne zabiegi kwasem hialuronowym niosą za sobą wiele nieodwracalnych skutków ubocznych. Natomiast po zaprzestaniu korzystania z zabiegów kwasem hialuronowym skóra jest w gorszej kondycji niż przed zabiegami, a zmarszczki wracają i nawet staja się bardziej wyraźne!

Inną, rewolucyjną i bezinwazyjną metodą zabiegów kwasem hialuronowym jest BYAS SENSATION.


Urządzenie BYAS Face Lifter zapewnia profesjonalną technologię w formie przenośnego urządzenia, pozwalającego na wygodne i efektywne stosowanie go. Opatentowany BYAS Face Lifter z wyjątkową technologią MST łączy cztery technologie stosowane od lat w specjalistycznych klinikach i instytutach na całym świecie.

Zabiegi Byas
ZABIEGI OPARTE O JONOFOREZĘ I DWUCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY

W celu opóźnienia procesu starzenia musimy zadbać o odpowiednie nawilżenie naszej skóry.

Nawilżenie skóry powinno być podstawą pielęgnacji każdego dnia niezależnie od typu skóry: sucha, tłusta, normalna i od naszego wieku!

Już po pierwszym zabiegu poczujesz różnicę:
 

  • poprawa nawilżenia skóry,
  • wygładzenie zmarszczek,
  • zmniejszenie worków pod oczami,
  • poprawa jędrności skóry

Na czym polega multisynchroniczna technologia zastosowana w BYAS Face Lifter?

JONOFOREZA

Bezinwazyjna, wysoce skuteczna, a jednocześnie chroniąca skórę metoda, której za pomocą galwanicznego prądu stałego są wprowadzane do skóry specjalne substancje odżywcze. BYAS Face Lifter wykorzystuje zasadę fizyki, w której za pomocą galwanicznego prądu stałego do skóry wprowadza składniki odżywcze. W jonoforezie przeciwne bieguny przyciągają się,a te same odpychają się.

Intensywne oczyszczanie:
Zanieczyszczenia znajdujące się głęboko w porach skóry są wydobywane przy pomocy Bionic Detox Serum wraz z ujemnym prądem BYAS Face Lifter na powierzchnię skóry.

 

Głębokie odżywianie:
Natomiast specjalne substancje odżywcze i przeciwzmarszczkowe zawarte w ekskluzywnym Bionic Hyaluron Serum przedostają się z jonami naładowanymi dodatnio do głębszych warstw skóry. Dzięki temu działaniu "eliksir" młodości w postaci kwasu hialuronowego regeneruje, ujędrnia skórę oraz wygładza zmarszczki - bezinwazyjnie i bezboleśnie natychmiastowo skóra odzyskuje zdrowy i młodszy wygląd!

ELEKTRYCZNA STYMULACJA MIĘŚNI - EMS
Ukierunkowane ujędrnianie skóry - BYAS Face Lifter działając impulsami prądu o niskiej częstotliwości aktywuje mięśnie twarzy, stymuluje ich wzmocnienie i je odbudowuje.

Co nam daje EMS?

  • poprawia się strukturalna spójnośc warstw tkanki,
  • kontury twarzy stają się jędrniejsze i odzyskują pierwotny kształt


Dzięki EMS Twarz zyskuje młodszy wygląd

 

Zabieg kwasem hialuronowym - cennik


Zabieg kwasem hialuronowym od 100 zł

Stosujemy Wyłącznie Najlepsze
Produkty
zobacz więcej
Nasze promocje
Najnowsze promocje i pakiety zabiegów dla Ciebie!

Pakiet: zabieg kwasem hialuronowym + lifting, botox, laminacja rzęs - 150 zł

 

Manicure hybrydowy 69 zł
Pedicure hybrydowy 89 zł

Pakiet manicure hybrydowy i pedicure hybrydowy 150 zł + zabieg regenerujący dłonie (peeling krem parafina - GRATIS)

Zabieg kwasem hialuronowym 80 zł (Detoks, kwas hialuronowy, krem zjonizowany)

Lifting botox laminacja rzęs 100 zł

Koktajle kwasowe od 100 zł

Formularz kontaktowy:
Kontakt z nami:
Włodarzewska 72
02-393 Ochota, Warszawa
Telefon:
+48 22 357 85 34
Home O salonie Oferta Cennik Kontakt
Wykonanie strony WWW: Devilart