+48 22 357 85
ul. Włodarzewska 72, Warszawa

Zabiegi oczyszczające

Cennik


Oczyszczanie tradycyjne w zabiegu podstawowym 120 zł
Oczyszczanie z maską algową 140 zł
Oczyszczanie dekolt 110 zł
Oczyszczanie plecy 140 zł

 

Zabieg oczyszczający podstawowy polega na ręcznym usunięciu wągrów oraz zanieczyszczeń skóry. Zabiegi oczyszczające mają na celu bardziej kompleksowe działania, które mają na celu jak najskuteczniejsze oczyszczanie twarzy oraz innych partii ciała. Tradycyjne zabiegi oczyszczające mają za zadanie usunąć przede wszystkim zgromadzone zanieczyszczenia w porach skóry - zaskórniki otwarte. Zabiegi oczyszczające umożliwiają pozbycie się w trakcie zabiegu zaskórników zamkniętych (tzw. prosaków).

Zabiegi oczyszczające wpływają normalizująco na pracę gruczołów łojowych. Skóra po zabiegu oczyszczającym pozbawiona jest zrogowaciałego naskórka. Natomiast pory skórne są oczyszczone. Jest to niezbędne aby zwiększyć wchłanianie substancji aktywnych z preparatów użytych podczas wykonywania zabiegu oczyszczającego. Wskazane jest aby zabieg oczyszczania skóry połączyć z dodatkowym jej nawilżeniem oraz odżywieniem.

 

Najważniejszy etapy zabiegu oczyszczającego:

 

  1. Przed rozpoczęciem zabiegu oczyszczającego należy wykonać dokładny demakijaż twarzy oraz oczyszczenie jej z zanieczyszczeń.
  2. Następnie w zabiegu oczyszczającym należy wykonać Peeling, który jest odpowiednio dobrany do rodzaju cery - np. enzymatyczny , drobnoziarnisty, kawitacyjny lub eksfoliacja kwasami - mająca na celu usunięcie warstwy zrogowaciałego naskórka.
  3. Opcjonalnie na życzenie Klientki może zostać wykonany masaż twarzy, który spotęguje działanie zabiegu oczyszczającego.
  4. Kolejny krok podczas zabiegu oczyszczającego to nałożenie na skórę preparatu o działaniu rozpulchniającym. Jest to opcja dodatkowa, która zostanie zaproponowana Klientce.
  5. Następnie należy rozgrzać skórę ciepłą parą, która rozszerza pory.
  6. Manualne usunięcie zaskórników, które należy wykonać starannie i bardzo dokładnie. Od tego zależy finalny efekt zabiegu oczyszczającego.
  7. Po wykonaniu manualnego usunięcia naskórna jest wykonywana dezynfekcja z zastosowaniem darsonwalizacji. Dodatkowo wykonana może zostać jontoforeza.
  8. Ostatnim krokiem tego rodzaju zabiegu oczyszczającego jest aplikacja kremu lub maski o działaniu przeciwzapalnym, łagodzącym i ściągającym.


Zabieg oczyszczający o charakterze podstawowy jest przeznaczony dla każdego typu cery. Oczyszczanie manualne przeprowadza się na twarzy, dekolcie, plecach i ramionach.

Stosujemy Wyłącznie Najlepsze
Produkty
zobacz więcej
Nasze promocje
Najnowsze promocje i pakiety zabiegów dla Ciebie!

Manicure klasyczny z odżywką i parafiną na dłonie w cenie 50 zł

Zabieg Oxybrazji na twarz + eksfoliacja kwasami w cenie 120 zł

Peeling kawitacyjny +masaż+ maska w cenie 50 zł (zabieg na twarz)

Henna pudrowa z architekturą brwi 40 zł

Lifting + botox + laminacja rzęs 80 zł

Manicure + pedicure klasyczny 125 zł

 

 

Formularz kontaktowy:
Kontakt z nami:
Włodarzewska 72
02-393 Ochota, Warszawa
Telefon:
+48 22 357 85 34
Home O salonie Oferta Cennik Kontakt
Wykonanie strony WWW: Devilart