Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna: Spokój w Głowie

Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna Spokój w Głowie ma w swoich szeregach specjalistów ze sporym doświadczeniem, którzy nie tylko poprowadzą psychoterapię, ale również będą edukować ludzi. Profesjonalna pomoc wystosowana jest do osób będących w kryzysie życiowym, zmagających się z sytuacją stresującą albo z różnymi problemami psychicznymi. Proponowane formy pomocy w takim miejscu to: psychoterapia indywidualna, terapia par, terapia rodzinna, rozmowy z neuropsychologiem, rozmowy z dietetykiem klinicznym, pomoc psychologa dziecięcego. Każdy, kto się tu skieruje może liczyć na empatyczne podejście.

Wszystkie informacje w temacie poradni, certyfikaty kadry a także rekomendacje dotychczasowych klientów opublikowane są na stronie internetowej. W dodatku na stronie można też wyszukać dużo wiadomości na temat różnych schorzeń psychicznych. https://spokojwglowie.pl to witryna na której systematycznie pojawi się dużo interesujących oraz wyjątkowo użytecznych tekstów.

Jeśli ktoś będzie zmagać się z: zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, depresją, zespołem Aspergera, nerwicą, atakami paniki, hipochondrią, nerwicą natręctw lub innymi zaburzeniami lub trudnościami, to w takim miejscu znajdzie stosowną pomoc. W gabinecie tym ma miejsce leczenie nerwicy lękowej, bazująca w głównej mierze na terapii poznawczo – behawioralnej, żeby pacjent mógł zrozumieć, jakie procesy umysłowe leżą u podstaw lub potęgują odczuwany u niego strach.

Chorzy kierujący się do gabinetu mogą decydować się również na psychoterapię indywidualną lub na terapię grupową. Psychoterapia może zostać stosowana samodzielnie lub w zestawieniu z lekami antydepresyjnymi. Eksperci z gabinetu wiedzą, jak ważna jest pomoc psychologiczna dla rodziny pacjenta. Sprawdza się w radzeniu sobie z konfliktami wynikającymi z zaburzenia oraz pomaga w komunikowaniu się w systemie rodzinnym. Tak samo pacjent, jak i jego najbliżsi mają możliwość dowiedzieć się wszystkiego o chorobie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 11 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać