Jakim sposobem dbać o własne zdrowie w wypadku wyjazdów?

Dźwirzyno jest niewielka miejscowością nad Bałtykiem, położona około 10 km od Kołobrzegu. Jest to niegigantyczna, ale o wielowiekowej historii miejscowość. Jej zalążki dosięgają XIII wieku, funkcjonowała w pierwszej kolejności jako wieś przyklasztorna, a potem jako osadza rybacka. Dotychczasowe Dźwirzyno to typowa miejscowość letniskowa, zapewniająca turystom liczne atrakcje.

Odszukamy tam rozbudowaną bazę hotelowo – noclegową (wysokiej klasy hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, mnogie pola kempingowe i domki wczasowe). Tutaj spędzone naturalnie wczasy nad morzem daje niezatarty nastrój, perfekcyjne, piaszczyste plaże, korzystanie z przystani jachtowej i windsurfingowej. Miejscowość ta jest położona w swoisty sposób: pomiędzy morzem a jeziorem Resko Przymorskie. Dzięki temu turyści tu rezydujący mają ogromnie dużo możliwości spędzania wolnego czasu: kąpiele morskie, uprawianie sportów wodnych, wędkowanie, obserwacja przyrody, kąpiel oraz opalanie się.

Rozciągają się tu czarujące wydmy, piasek jest biały, nadzwyczaj błogi w dotyku. Wybrzeża o dużej szerokości. Biegnie tam także internacjonalny szlak rowerowy. Jeśli pragniesz jechać na kemping, zobacz akcesoria do kampera. W województwie zachodniopomorskim jedną z najbardziej popularnych miejscowości morskich w typowo turystycznym klimacie są to Międzyzdroje. Planując nasze ferie nad morzem należałoby zawitać do tej miejscowości, znanej między innymi z organizowanych tutaj corocznie festiwali, w tym Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd, kultowego także pod mianem: Europejski Festiwal Gwiazd.

Miejscowość leży na wyspie Wolin, oddalone jest od Świnoujścia o 13 km. W ciągu 1 godziny możemy dojechać stamtąd do Szczecina. Bardzo niedaleko jest to Solińskiego Parku Narodowego – miejsca wartego odwiedzenia w trakcie spędzania wczasów nad morzem. Przyciągająca ogromnie jest historia tego kurortu, sięgająca aż XII wieku. Dzisiejsze Międzyzdroje przyciągają wędrowców spędzających urlop nad morzem wieloma atrakcjami. Do w wyższym stopniu wspaniałych miejscowych atrakcji należy atrakcyjna Aleja Gwiazd, gdzie znajdują się odciski rąk twórców, postaci z show biznesu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 13 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać