Produkty do jedzenia, które w 100% oddają wielowymiarowość włoskiej kuchni

Idealne pod kątem jakości wyroby wywodzące się z Włoch dla gastronomii proponuje hurtownia North Coast. W katalogu sprzedażowym znajdują się produkty czołowych wywodzących się z Włoch firm, które umożliwiają przyrządzenie prawdziwie włoskich produktów w restauracji lub w pizzerii. Są to na przykład włoskie wędliny, mozzarella buffala, sery, dojrzałe pomidory pod postacią przecieru, czy włoskie desery.

Na dodatek można nabywać zdrową żywność: BIO, bez laktozy a także bez glutenu. Ta żywność przeznaczona jest nie tylko dla osób które doceniają smaczne oraz korzystne dla zdrowia menu, ale także dla osób zmagających się z alergiami pokarmowymi. Cały asortyment jest na tyle szeroki, iż rozdzielony został na kilka podkategorii.

W rezultacie konsumenci mogą szybko zrobić zakupy. Będą to takie działy do jakich zaliczają się: asortyment HoReCa, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, a także włoskie trunki przeznaczone dla punktów detalicznych oraz sklepów z alkoholem. Konsumenci, którzy potrzebują oryginalnych włoskich produktów spożywczych najwyższej jakości, dostępnych w konkurencyjnych cenach bez wątpienia będą usatysfakcjonowani z tego, co mogą tu otrzymać. Sklep www rozwija się dynamicznie. Co interesujące, zakupy robią tutaj nie tylko klienci skoncentrowani na kuchni włoskiej.

Ze względu na wszechstronność tego, co kuchnia wywodząca się z krajów śródziemnomorskich ma do zaproponowania, można dobierać poszczególne opcje żywieniowe na przykład dla lokali z branży gastronomicznej, które serwują dania kuchni polskiej albo każdej innej. Na ten moment przywożone są produkty od aż siedemdziesięciu wiodących wytwórców, co sprawia, że asortyment w takim punkcie sprzedaży jest bardziej rozbudowany od konkurencji.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać