Użycie mariguany oraz jej specyfika

Maryśka, znana także jako konopie indyjskie, jest wszechstronną rośliną używaną od wieków do celów leczniczych i rekreacyjnych. Nasiona rośliny marihuany są punktem wyjścia do uprawy nowej generacji roślin i mogą występować w przeróżnych typach, z których każdy ma swoje spektakularne cechy. Najpopularniejsze kategorie nasion marihuany to regularne, feminizowane i automatycznie kwitnące.

Normalne nasiona są najbardziej kluczowym rodzajem nasion oraz są wytwarzane naturalnie przez rośliny męskie oraz żeńskie w trakcie ich zapylania. Te nasiona mogą wytwarzać flory męskie i żeńskie, jednakowoż stosunek jest nieprzewidywalny. Harmonijne nasiona są niejednokrotnie użytkowane przez hodowców i hodowców, którzy chcą stworzyć własne odmiany lub ewentualnie wyhodować rośliny o wyznaczonych cechach – cannabis royal queen seeds. Nasiona feminizowane są umyślnie hodowane, aby fabrykować wyłącznie rośliny żeńskie.

Jest to pożądane, albowiem rośliny żeńskie wytwarzają pąki, jakie są częścią rośliny, która jest zbierana oraz wykorzystywana do celów uzdrawiających bądź rekreacyjnych. Nasiona feminizowane są tworzone przez wytwarzające stres rośliny żeńskie w celu wytworzenia męskich kwiatów, a następnie zapylają inne rośliny żeńskie. To gwarantuje, iż wszelkie wyprodukowane nasiona będą żeńskie. Nasienia automatycznie kwitnące są mieszańcem nasion normalnych oraz feminizowanych. Nasiona te zostały genetycznie zmodyfikowane, żeby kwitnąć automatycznie, niezależnie od cyklu światła.

Oznacza to, że rośliny automatycznie kwitnące mogą być uprawiane w pomieszczeniach czy też na zewnątrz, bez potrzeby stosowania wyznaczonego harmonogramu oświetlenia. Ten typ nasion jest idealny dla hodowców, którzy nie chcą zawracać sobie głowy lekkimi harmonogramami lub ewentualnie chcą szybkich zbiorów. Prócz tych głównych typów nasion, istnieją także nasiona pamiątkowe, hybrydowe i bogate w CBD. Nasiona Heirloom są uważane za czyste szczepy oraz są w szeregu przypadków określane jako szczepy „landrace”. Te szczepy to oryginalne odmiany marihuany, które były uprawiane w ich rodzimych regionach oraz były przekazywane z pokolenia na generacja.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 13 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać