Wyroby spożywcze, jakie w 100% są w stanie oddać wielowymiarowość wywodzącej się z Włoch kuchni

Perfekcyjne pod względem jakości wyroby wywodzące się z Włoch dla branży gastronomicznej proponuje hurtownia North Coast. W asortymencie znajdują się wyroby czołowych włoskich firm, umożliwiające przyrządzenie prawdziwie włoskich produktów w restauracji albo w pizzerii. Będą to na przykład włoskie mięsa, mozzarella włoska, sery, dojrzałe pomidory pod postacią przecieru, bądź włoskie słodkie przekąski.

Na dodatek można kupić zdrową żywność: BIO, bez laktozy oraz bez glutenu. Ta propozycja żywieniowa dedykowana jest nie tylko dla osób które doceniają smaczne i korzystne dla zdrowia menu, lecz również dla osób zmagających się z nietolerancjami żywieniowymi. Cały katalog wyrobów jest tak szeroki, iż rozdzielony został na kilka kategorii.

W rezultacie konsumenci mają możliwość szybko zrobić zakupy. Będą to takie kategorie do jakich zaliczają się: asortyment HoReCa, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, jak i Italian Bar dla detalu. Klienci, którzy potrzebują prawdziwych włoskich produktów spożywczych wysokiej jakości, dostępnych w atrakcyjnych cenach bez wątpienia będą usatysfakcjonowani z tego, co mogą tutaj dostać. Sklep internetowy rozwija się dynamicznie. Co interesujące, zakupy robią tutaj nie tylko konsumenci skoncentrowani na kuchni włoskiej.

Ze względu na bogactwo tego, co kuchnia śródziemnomorska ma do zaproponowania, można dobierać poszczególne propozycje żywieniowe na przykład dla obiektów gastronomicznych, serwujących dania kuchni rodzimej albo dowolnej. W tej chwili importowane są produkty od aż siedemdziesięciu wiodących wytwórców, co powoduje, że katalog wyrobów w takim sklepie jest bardziej rozbudowany od konkurencji.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 3 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać