Jakie przekąski warto zrobić na domową imprezę

Sporo osób planując zorganizowanie domowej imprezy stawia przede wszystkim na gotowe produkty. Rzeczywiście, jeśli organizuje się kinowy wieczór, to film nachos, chipsy, paluszki i cola jak najbardziej się sprawdzą, bo świetnie spasują do takich klimatów. Ale jeśli będzie się planować spotkanie z tańcami i rozmowami, to warto pomyśleć o tym, aby na stole pojawiło się jednak coś więcej. Szczególnie że pomysłów i inspiracji na najróżniejsze domówka przekąski nie brakuje, przeglądnąć na przykład można setki różnych stron w internecie.

Z większością takich przepisów bez żadnego problemu dadzą sobie radę nawet osoby nie mające dużego kulinarnego doświadczenia, wystarczy że wcześniej odwiedzą jakiś pobliski wata cukrowa sklep i w nim zrobią wszystkie potrzebne zakupy. Na pewno dużą popularnością będą się cieszyć wszelkie roladki z nadzieniem, do jakich można wykorzystać tortillę. W formie nadzienia sprawdzi się kurczak z grilla, ryby czy wędliny, a do tego rzecz jasna spora ilość rozmaitych warzyw i jakiś smaczny sos. W ciepłej wersji można z kolei wykorzystać ciasto francuskie, które po upieczeniu ma wyśmienity smak.

Najprostszym dodatkiem do nich są oczywiście parówki, ale użyć również można serów, grzybów oraz oczywiście też warzyw. Jeżeli ktoś będzie chciał, to może się pokusić o zrobienie jakiejś smacznej pasty, i zrobienie z nich koreczków. Pomidory czy papryka z nadzieniem, jajka z majonezem czy oliwkowe koreczki z dodatkami to kolejne inspiracje, po jakie można sięgnąć.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 3 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać